امروز: تیر 31, 1403 11:44 ق.ظ
آمیتیست وب
آمیتیست وب

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت به دو صورت انجام میشه

سطراحی سایت 0 تا 100 با پنل مدیریتی برنامه نویسی و کدنویسی انجام میشه و به صورت سیستم محتوا که ما عموما از وردپرس استفاده میکنیم برای کسانی که از روش وردپرس میخوان سایت طراحی بشه هزینه کمتری نسبت به برنامه نویسی پرداخت میکنند

 

وردپرس ب سرعت زیادی در دنیای وب  پیداکرده و مورد استقبال خیلی ها قرار گرفته اسست وردپرس با زبان php نوشته شده است و با افززونه هایی متفاورت در اختیار قرار گرفته است تا با انتخاب مناسب میتوان نیاز مشتریان را بر طرف کرد قیمت طراحی سایت وردپرسی از 3 تا 13 میلیون تومان ایت بر اساس نیاز ههر شخص درزمان انجام پروژ] متغیر استو همچنینت طراحی سایت مکاملا اختصاصی 0 تا 100 از 15 میلیون به بالا می باشد درخواست کارفرما میتوانند قیمت دهی را دقیق کند
برای طراحی سایت برای اینکه قیمت دقیقی از طراححی سایتتان داشته باشید فقط کافیه با مشاور ما در ارتباط باشید
طراحی سایت وردپرسی زمان سریعی در آماده شدن سایت درخواستی را دارد پس اگه عجله دارید سایت وردپرسی انتخاب بسیار مناسبی است

طراحی سایت از تحلیل نیازهای مشتریان در شرکت های طراحی سایت حرفه ای آغاز می شود. در ایران سایت حتی تحلیل از قرارداد مهمتر است و پس از به نتیجه رسیدن و عملی بودن پروژه قرارداد بر اساس زمان بندی و نیازسنجی منعقد می گردد. پس از قرارداد تحلیل ها مستندسازی گردیده و پروژه وارد مرحله پیاده سازی می گردد. این پروسه پس از پیاده سازی وارد دیباگ گردیده و پس از به نتیجه رسیدن تحلیل ها و نیازهای پروژه، سایت آماده تحویل و آموزش می گردد.

در ایران سایت معمولا پروژه ها شامل یک سال گارانتی و پشتیبانی رایگان هستند. این گارانتی شامل رفع ایرادات احتمالی و باقیمانده پروژه حتی تا روز 365 ام از تاریخ قرارداد می باشد. هزینه تمدید خدمات پشتیبانی در ایران سایت 18 تا 25 درصد هزینه پیاده سازی پروژه می باشد.

هیچ مرجع و سیستم مشخص و موثقی تا به امروز شرکت های طراحی سایت را رتبه بندی نکرده است. بهترین راه برای شناسایی یک شرکت طراحی سایت استعلام از مشتریان آن هاست. خیلی راحت با مشتریان شرکت های طراحی سایت در کنار کیفیت نمونه کارهای آنها تماس بگیرید و از قدرت و کیفیت کار آنها مطلع شوید.

طراحی وب سایت یک پروسه کاملا سفارشی و مختص شماست. همانطور که شما برای ارایه خدمات سفارشی به مشتریان خود قیمت مشخصی ندارید تا از نیازهای آنها مطلع شوید ما هم نیاز داریم انتظارات شما را بشنویم، بخوانیم یا تحلیل کنیم تا بتوانیم به شما زمان و هزینه درستی ارایه نماییم.

دفتر مرکزی ایران سایت در تهران شمال میدان ونک برج نگار طبقه 6 واحد 11 واقع می باشد شما عزیزان در برای طراحی سایت در تهران می توانید با حضور در دفتر مرکزی ایران سایت از خدمات ما بهره مند شوید البته اگر در تهران حضور ندارید و یا نمی خواهید حضوری تشریف بیاورید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت از خدمات تعرفه ها و نحوه همکاری اطلاع پیدا کنید.

با توجه به این که تکنولوژی ها و ویژگی های مربوط هر سایت تفاوت دارد و همینطور نیازهای هر مشتری متفاوت است ، امکان این امر که قیمت مشخص شده ای به شما اطلاع دهیم را نداریم اما می توانید با شماره گیری 88886450-021 با تیم فروش ایران سایت ارتباط برقراری کنید و نیاز های خود را با متخصان ما در میان بگذارید تا با مشاوره رایگان شما را راهنمایی کنند و همینطور از هزینه های طراحی سایت با خبر شوید.

زمان کلی انجام طراحی و ساخت سایت با توجه و ویژگی های سایت متفاوت است در صورتی که سایت به صورت اختصاصی طراحی شود و از تکنولوژی های پیشرفته و پیچیده استفاده شود زمان طراحی و ساخت افزایش پیدا می کند ، التبه زمان طراحی به نوع وب سایت بستگی دارد به طور کلی سایت های شخصی و شرکتی نسبت به سایت های فروشگاهی زمان کمتری نیاز دارند.

 

جواب این سوال را می توان با توجه نیازی که دارید داد ، اگر امکانات پیچیده و نوینی میخواهید به کاربران خود بدهید بهتر است از طراحی سایت با کد نویسی اختصاصی استفاده نمایید ولی پیشنهاد میکنیم تا تماس با ایران سایت برقرار کنید تا کارشناسان ما بهترین راهنمایی و

مشاوره را در اختیار شما بگذارند